Reference advokátní kanceláře

Advokátní kancelář Kestlová, Rotterová & Mádr své právní služby poskytuje široké klientele jak z  řad podnikatelů působících například v oblasti obchodu, služeb elektronických komunikací, vnitrostátní i mezinárodní přepravy, pronájmů nemovitostí, strojírenství a realitních služeb, tak i příspěvkovým organizacím, obcím a v neposlední řadě i občanům. Níže naleznete referenční dopisy některých z našich klientů.

Naskenované referenční dopisy můžete otevřít kliknutím na název konkrétního klienta nebo na příslušné logo.

FOND OHROŽENÝCH DĚTÍ – bezplatné poradenství

Fond ohrožených dětíRádi bychom Vaší advokátní kanceláři poděkovali za velkou pomoc při řešení nynější komplikované situace Fondu ohrožených dětí. Nejvíce si vážíme toho, že přestože jsou Vaše služby pro Fond ohrožených dětí poskytovány zcela zdarma, jsou vždy poskytovány v nejvyšší kvalitě.

Vaše reakce na naše dorazy a potřeby probíhají ve velmi krátkém čase. Předané podklady jsou vždy rychle zpracovávány a jsme průběžně informováni o průběhu všech jednání. Dle naší zkušenosti můžeme říci, že Vaše advokátní kancelář je velmi profesionální a flexibilní.

Jménem všech našich zaměstnanců, ale i jménem našich děti a klientů děkujeme za Vaši spolupráci, protože ve stávající situaci by si Fond ohrožených dětí nemohl dovolit hradit veškeré činnosti kvalitní advokátní kanceláře, neboť si uvědomujeme, že Vaši kancelář hodně vytěžujeme, protože situace Fondu ohrožených dětí si to nyní opravdu žádá.

Jan Vaněk, DiS., předseda Fondu ohrožených dětí

FOND OHROŽENÝCH DĚTÍ - logo

MAXPROGRES mobile, s.r.o.

Advokátní kancelář Kestlová, Rotterová & Mádr poskytuje naší společnosti komplexní právní poradenství počínaje od založení společnosti, přes přípravu všech stěžejních smluvních dokumentů, připomínkování smluv našich obchodních partnerů, řešení zaměstnaneckých vztahů, až po vymáhání pohledávek. Se spoluprací jsme maximálně spokojeni. Poskytované služby jsou rychlé, profesionální a vždy precizní. Advokáti skutečně rozumí své práci. Vysoce pozitivně hodnotím zejména velmi dobrou orientaci advokátní kanceláře v oboru elektronických komunikací, kterou se naše společnost zabývá.

Služby advokátní kanceláře Kestlová, Rotterová & Mádr chceme využívat i nadále a mohu je vřele doporučit i dalším zájemcům o kvalitní právní zastoupení.

Michal Fišer, obchodní ředitel společnosti

MAXPROGRES mobile, s.r.o. - logo

SIKO keramika, obklady, voda, topení, s.r.o.

Advokátní kancelář Kestlová & Rotterová zajišťuje pro naši společnost kompletní agendu vymáhání pohledávek již od roku 1996. Předané podklady jsou pružně zpracovávány, jsme průběžně informováni o průběhu vymáhání a zejména díky rychlému a nekompromisnímu postupu advokátní kanceláře při vymáhání pohledávek se při vymáhání daří docílit maximální úspěšnosti. Oceňujeme také podmínky odměňování advokátní kanceláře, při kterých jsou právní služby hrazeny až při vymožení a z prostředků dlužníka.

Ing. Josef Čech, jednatel společnosti

SIKO keramika, obklady, voda, topení, s.r.o. - logo

Mgr. Lucie Štastná

Advokátní kancelář Kestlová, Rotterová & Mádr mi pomohla při koupi bytu do osobního vlastnictví. Dostala jsem tip od své kolegyně z práce, která také využila jejích služeb. Osobně jsem byla se službami konkrétně Mgr. Rotterové velmi spokojena. Jako klientka jsem získala nejen právní služby, ale především pocit profesionality. Získala jsem skutečný pocit zázemí – vždy když jsem potřebovala, mi Mgr. Rotterová pomohla a poradila. Vždy jednala rychle a pokaždé byl dodržen domluvený termín. Měla jsem pocit, že se věnuje pouze mně. Tak by to mělo být.

Spokojená klientka Mgr. Lucie Šťastná

Ukázka dopisu

AQUAL, s.r.o.

S Vaší advokátní kanceláří Kestlová & Rotterová spolupracujeme již déle než rok a za tuto dobu jsme poznali jen velmi vstřícný přístup a ochotu. Dříve jsme zkusili několik advokátních kanceláří pro vymáhání pohledávek i obecnou právní pomoc, ale vždy jsme byli v něčem nespokojeni. Když jsme s Vámi začali spolupracovat, tak jsme netušili, že se pohledávky dají vymáhat takto rychle a účinně. Nyní se na Vás rádi obracíme s jakýmkoli problémem a víme, že se dočkáme vždy kvalitního výsledku Vaší práce.

Stanislav Spurný, jednatel společnosti

AQUAL, s.r.o. - logo

TOPNAD, a.s.

S advokátní kanceláří Kestlová & Rotterová spolupracujeme v oblasti vymáhání pohledávek za našimi dlužníky na území České republiky. S ohledem na skutečnost, že na trhu mezinárodní nákladní přepravy působíme již od roku 1995, považujeme za velmi přínosné zejména praktické znalosti advokátní kanceláře v oblasti mezinárodní nákladní přepravy a přepravního práva a s tím související erudovaný a profesionální postup ve vztahu ke všem řešeným případům.

Mgr. Alexandr Leškanin

TOPNAD, a.s. - logo

Pedagogická fakulta Masarykovy univerzity

S advokátní kanceláří Kestlová, Rotterová a Mádr spolupracujeme od roku 2011. Advokátní kancelář nám zajišťuje kompletní právní servis. Nejvíce spolupracujeme v oblasti vymáhání pohledávek a pracovního práva. Se spoluprací jsme velmi spokojeni.

Advokátní kancelář má vynikající výsledky. Například v oblasti vymáhání pohledávek máme již vymoženo více než 90% objemu našich dlouhodobých pohledávek. Také bych chtěl ocenit vysokou odbornost, ochotu, samostatnost a časovou flexibilitu jejich pracovníků.

Bc. Petr Štika, MBA, tajemník

Pedagogická fakulta Masarykovy univerzity - logo

Pozemní stavby – Stavoservis, a.s.

S advokátní kanceláří Kestlová & Rotterová spolupracujeme již od roku 1997. Naše spolupráce zahrnuje zejména poradenství spočívající v přípravě obchodních smluv, řešení konkrétních obchodních vztahů s obchodními partnery, jakož i v komplexním pokrytí práva obchodních společností (organizace valných hromad, zápisy do obchodního rejstříku). Služby advokátní kanceláře využíváme také pro oblast vymáhání pohledávek.

Na spolupráci s advokátní kanceláří si cením zejména loajálnosti, vstřícnosti a pracovního nasazení. Služby advokátní kanceláře Kestlová & Rotterová bych doporučil i dalším klientům.

JUDr. Václav Janský, předseda představenstva

Pozemní stavby – Stavoservis, a.s. - logo

WHITE TRANS, s.r.o.

WHITE TRANS, s.r.o.Advokátní kancelář Kestlová & Rotterová poskytuje naší společnosti právní poradenství zejména v oblasti přepravního práva a vymáhání souvisejících pohledávek z mezinárodní i vnitrostátní přepravy. Velmi kladně hodnotíme praktický a vstřícný přístup k řešeným problémům, nekompromisní postup vůči našim dlužníkům a profesionální zastupování naší společnosti v soudních řízeních.

Aleš Havlíček, jednatel společnosti

WHITE TRANS, s.r.o. - logo

INDUSTRIAL STARTER CZECH s.r.o.

Chtěla bych tímto dopisem poděkovat advokátní kanceláři Kestlová & Rotterová za služby, které nám poskytuje v oblasti obchodního práva a vymáhání pohledávek. Oceňuji perfektní a profesionální přístup vaší kanceláře. Spolupráci s vaší kanceláří jsme vyhodnotili jako velice úspěšnou. Vaším charakteristickým rysem je pružnost a reakce na případné změny, profesionalita a osobní přístup k naší firmě. Děkujeme a přejeme mnoho úspěchů a mnoho dalších spokojených zákazníků.

Karin Černeková

INDUSTRIAL STARTER CZECH s.r.o. - logo

MAMA reality

Realitní kancelář MAMA reality (provozovaná společností MAMA marketing s.r.o.) je druhou nejstarší realitní kanceláří v Brně, byla založena začátkem roku 1990, v roce 1994 byla transformována na společnost s ručením omezeným. Za tuto dobu jsme zrealizovali tisíce realitních případů a jsme rádi, že se nám naši spokojení klienti vrací a noví přicházejí na doporučení.

V posledních pěti letech využíváme služby renomované advokátní kanceláře Kestlová, Rotterová & Mádr k naší úplné spokojenosti a co je důležité i ke spokojenosti našich klientů. Paní Mgr. Michaela Rotterová, s kterou nejvíc spolupracujeme, se nebojí ani složitých realitních případů, navíc pracuje rychle a precizně.

Ing. Dan Mádr, jednatel

MAMA reality - logo

Admass Direct Marketing spol. s r.o.

Advokátní kancelář Kestlová & Rotterová dlouhodobě poskytuje naší společnosti právní služby zejména při správě a vymáhání pohledávek. Mezi hlavní přednosti advokátní kanceláře patří její ochota řešit jakýkoliv problém s vysokou rychlostí a odborností. Velmi oceňujeme flexibilní přístup všech členů advokátní kanceláře a prvotřídní kvalitu poskytovaných právních služeb.

S poskytovanými službami advokátní kanceláře jsme velmi spokojeni.

Jaroslav Švarc, jednatel

Admass Direct Marketing spol. s r.o. - logo

Obec Křoví, kraj Vysočina

Advokátní kancelář Kestlová & Rotterová poskytuje Obci Křoví právní služby v oblasti vymáhání pohledávek.

Profesionální přístup advokátní kanceláře a spolehlivá komunikace jsou velkými klady naší spolupráce. S poskytovanými službami jsme velmi spokojeni.

Luboš Mencler, starosta obce

Obec Křoví, kraj Vysočina - logo

Jiří Pícha

Advokátní kancelář KESTLOVÁ-ROTTEROVÁ byla moje šťastná volba pro vymáhání, z mého pohledu již „ztracených“ pohledávek. Velmi oceňuji nejen profesionalitu pracovníků kanceláře, ale i jejich vstřícnost jednání a perfektní vzájemnou komunikaci. Byla mi znovu vrácena víra, že v dnešní „podivné“ době ještě existují instituce, kde prioritou je slušnost a profesionalita. Služby advokátní kanceláře KESTLOVÁ-ROTTEROVÁ vřele doporučuji.

Jiří Pícha, Jablonec nad Nisou

Jiří Pícha - dopis

Vymáhání pohledávek

Jsme specialisté na vymáhání pohledávek. Naši odměnu za vymáhání platí Váš dlužník. Chcete vědět víc? Podívejte se na náš web Vymozeno.cz.

Advokátní kancelář Brno

Brno | Údolní 65 | 602 00

tel.: +420 606 874 533
info@akkrm.cz

Advokátní kancelář Praha

Praha 10 | Slapská 2115/1 | 100 00

tel.: +420 606 874 533
info@akkrm.cz

Naši advokáti

Jsme připraveni zodpovědět všechny Vaše dotazy. Napište nám nebo zavolejte.

JUDr. Bohumíra Kestlová, advokát
Mgr. Michaela Rotterová, advokát
JUDr. Vojtěch Mádr, advokát

Informace pro spotřebitele dle zákona na ochranu spotřebitele jsou ke stažení zde.

Informace o zpracování osobních údajů jsou ke stažení zde.

Zajišťujeme veškeré služby spojené s převody nemovitostí. Jsme také specialisté na insolvenční právo, oddlužení a osobní bankroty.